2Br Apartment Close To Accor Stadium

  • 100 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

2-pokojowy 2Br Apartment Close To Accor Stadium Sydney oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak State of Origin, położonych w tylko 500 metrach. Apartament o powierzchni 100 m² znajduje się w dzielnicy Park Olimpijski w Sydney i może pomieścić do 5 gości, kusząc ich zewnętrznym basenem.

Ten apartament dysponuje miejscem do pobytu dziennego oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. W obiekcie jest 2 łazienki. Do dyspozycji Gości są także prysznic.

2Br Apartment Close To Accor Stadium jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Hala sportowa Acer Arena jest w odległości 14-minutowego spaceru, a Stadion Sydney Showground leży w odległości tylko 1 km od apartamentu. Ze względu na pierwszorzędną lokalizację 2Br Apartment Close To Accor Stadium, Stadium Australia znajduje się w około 700 m. Park Dwóch Stuleci jest w około 2 km. Obiekt jest położony w zasięgu ręki od dworca kolejowego Olympic Park.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 2Br Apartment Close To Accor Stadium Sydney
Sop 18 Stylish And Cosy 2 Bedroom Apt
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sop 18 Stylish And Cosy 2 Bedroom Apt

9.0
Wspaniały 12 opinii
18 m od nieruchomości
USD 208 USD 187
za noc
SOP 08 Stylish&Cozy 2 Bedroom Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

SOP 08 Stylish&Cozy 2 Bedroom Apartment

8.6
Świetny 27 opinii
18 m od nieruchomości
USD 202 USD 182
za noc
Modern Getaway With Stunning Accor Stadium Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern Getaway With Stunning Accor Stadium Views

8.0
Bardzo dobry 1 opinia
28 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    21 km

    Stacje kolejowe

    Sydney Olympic Park Station
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy 2Br Apartment Close To Accor Stadium akceptuje zwierzęta?
      Niestety 2Br Apartment Close To Accor Stadium nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    21 km

    Stacje kolejowe

    Sydney Olympic Park Station
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    2Br Apartment Close To Accor Stadium Sydney

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij